Krah për krah me Ramushin, Latifi e mbyll fushatën e AAK-së

AAK ka mbyllur fushatën e kandidatit të tyre për kryetar, Smajl Latifi ku prezent ishte Ramush Haradinaj.

Fushata u mbyll me anë të disa tubimeve në disa lokalitete të komunës së Rahovecit.

640x74

Zgjedhjet e 14 Nëntorit do të mbahen mes Smajl Latifit nga AAK dhe Visar Korenica nga VV.

Shumë analistë e kanë parë garën në Rahovec si shumë interesante dhe se gjithçka do të fillojë nga zero.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.