Korenica: VV-në e gjeta të fundit në Rahovec, dhe po e lë të dytën, shkarkimi im vendim i gabuar

Deputeti Visar Korenica, mbrëmë ishte mysafir në emisionin Prime Time, në Kanal 10, ku foli për shumë çështje, mes tjerash edhe për shkarkimin e tij nga pozita e Kordinatorit të Qendrës së LVV-së në Rahovec.

Më poshtë e gjeni intervistën e plotë:

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.