Korenica viziton Pista Ekoplast dhe bizneset e vogla në qendër (Foto)

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit, Visar Korenica, ka vizituar ndërmarrjen e madhe, Pista Ekoplast dhe një seri të bizneseve të vogla e ndërmarrës të rinj në qytet.

Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka thënë se u njoftua në procein e punës te Pista Ekoplast.

640x74

Po ashtu, në një tjetër postim, ai konfirmoi se programi është përqafuar nga qytetarët dhe pranoi se ka shkëmbyer ide interesante me bashkqytetarët.

Visari, si i vetmi kandidat nga qyteti është pritur shumë mirë nga të gjithë qyetarët.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.