Korenica quan Vehapin kryetar në ikje: VV do qeverisë Rahovecin si Prishtinën (Video)

Po vazhdon përplasja e ashpër e kandidatëve në debatin për Rahovecin në Klan Kosova.

Teksa tema ka kaluar në zhvillim ekonomik dhe ka përplasje mes Vehapit dhe Latifit, ishte Korenica ai që thumboi kryetarin aktual.

640x74

Ai ka quajtur Vehapin kryetar në ikje, teksa me bindje tha se me komunën do të qeverisë Vetëvendosje sikurse që bën në Prishtinë.

LIVE Video:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.