Korenica pas skandalit të Morinës: Përkrahësit e AAK-së të mos ndihen keq, do të jenë të barabartë me të gjithë

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebok, kandidati për kryetar të Rahovecit, Visar Korenica, ka bërë tjetër reagim pas skandalit të Avni Morinës.

Drejtori i Arsimit ka vendim nga Inspektorati për shkarkim, por deri tash Smajl Latifi nuk ka dokument zyrtar që ka ndjekur këtë këshillë të Inspektoratit për të respektuar ligjin.

640x74

Pavarësisht asaj që do të ndodhë, kandidati i VV-së, Visar Korenica, u ka bërë thirrje militantëve të AAK-së që të mos ndihen keq pasi do të trajtohen njëjtë me të gjithë qytetarët dhe se nuk do të ndiqen politikat hakmarrëse e favorizuese sikurse deri tani nga qeverisja e Smajl Latifit.

Postimi i plotë i Visar Korenicës:

Postim i sponsorizuar

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.