Korenica pas shkarkimit të Morinës: S’ka përfunduar asgjë, duhet ta largojmë Smajl Latifin dhe ta çlirojmë arsimin nga kthetrat e AAK-së

Kandidati për kryetar të VV-së, Visar Korenica, është shprehur se shkarkimi i Avni Morinës është i vonshëm dhe në kufi të afatit ligjor, teksa e konsideron këtë një fitore të mësimdhënësve.

Korenica në postimin e tij në Facebook u ka bërë thirrje mësimdhënësve e qytetarëve që mos mendojnë se ka mbaruar gjithçka, por se tash është koha për ta larguar Smajl Latifin e AAK-në nga pushteti.

640x74

Postimi i plotë i Korenicës:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.