Korenica: Oliver Ivanovic ishte kriminel, pikë.

Spread the love

Deputeti i VV-së, Visar Korenica, ka dalë kundër qëndrimit të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, i cili thurri lavde e nota respekti për kriminelin serb të vrarë nga pushteti serb, Oliver Ivanovic.

Po sjellim të plotë postimin e Korenicës, pasi ngjarjen dhe kronologjinë e saj e dini të gjithë:

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.