Korenica: Ndalni ofendimet, Rahoveci ka nevojë për menaxher me përvojë, jo profesor (LIVE Video)

Kandidati i VV-së për kryetar, Visar Korenica, ka kërkuar më shumë respekt nga kundër kandidatët e tij.

Ishte Idriz Vehapi e më pas edhe Smajl Latifi që në mungesë të argumenteve ndaj Korenicës sulmuan atë duke thënë se është i ri.

640x74

“Nuk jam i ri siç thonë këta, kam përvojë të madhe në menaxhim. Rahoveci ka nevojë për një menaxher të mirë dhe jo për një profesor të bujqësisë ose kimisë”, u shpreh Korenica.

https://www.youtube.com/watch?v=LA6IBZHwrqY

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.