Korenica: Lagja IV në Rahovec bindshëm për fitoren e VV-së

Kandidati i VV-së për deputet, Visar Korenica, po vazhdon fushatën e tij intensive.

Ai ishte prezent në Lagjen IV në Rahovec ku shihej pritje masive.

640x74

Visari në këtë takim potencoi se VV ka rritje eksponenciale dhe Lagja IV është e para prej shumë lagjeve që janë strukturuar.

Postimi i plotë i Visar Korenicës:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.