Korenica: Kolegët deputetë më pyetën a ka pasur kryetar qyteti këto 10 vite?

Kandidati i VV-së për kryetar të Rahovecit, Visar Korenica, ka bërë publike zotimet e tij për bibliotekën e qytetit.

Ai bashkë me deputetët e VV-së Fitim Haziri dhe Alban Bajrami qëndroi në bibliotekën e qytetit.

640x74

Duke kritikuar mospunën në qytet, Visari prezantoi hapat që do t’i ndërmarrë për të përmirësuar gjendjen në bibliotekën e qytetit.

Postimi i plotë i tij:

postim i sponsoruar

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.