Korenica i ofron fakte Vehapit për keqpërdorimet në shkollën e Opterushës (Video)

Debati në Tribuna Channel ka kaluar me shumë përplasje mes kandidatëve për kryetar, Idriz Vehapi dhe Visar Korenica.

Vehapi dhe Korenica u përplasën për transparencën në komunë.

640x74

Korenica ka thënë se Vehapi ka bërë shkelje në tenderin për mjetin gjeodezik.

Po ashtu, Korenica ofroi fakte se si kontrata në Opterushë është ndryshuar vlera në mënyrë që operatori të përfitojë 40 mijë euro më shumë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.