Korenica: Bodrumi i Vjetër është ikona e Rahovecit

Kandidati për kryetar të Rahovecit, nga Vetëvendosje, ka vizituar Bodrumin e Vjetër në Rahovec.

Ai gjatë vizitës është pritur nga dy pronarët – Fidan Haxhiijaha dhe Adnan Haxhijaha.

640x74

Pas kësaj vizite Visar Korenica e ka quajtur Bodrumin e Vjetër ikonë për Rahovecin duke rikonfirmuar mbështetjen që ka për ndërmarrjet lokale sidomos veraritë e Rahovecit.

Artikull i sponsorizuar

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.