Konsolidohet KB Rahoveci, do të marrë pjesë në gara

KB Rahoveci ka konfirmuar se janë bërë përpjekje për konsolidimin e klubit dhe regjistrimin për garat e sezonit vijues në Superligën e Kosoës në basketboll.

Në një komunikatë në faqen zyrtare është konfirmuar përpjekja për konsolidim për sezonin e ri në kampionat ku ndihma e bizneseve ka qenë e konsiderueshme.

640x74

Po ashtu, ndihmë në proces ka dhënë edhe komuna e Rahovecit

Pritet që në ditët në vijim të konfirmohen nënshkrimet e para me klubin prej stafit teknik e deri te lojtarët

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.