Komandant Ismet Tara – Hoxha sonte në Kanal 10 nga ora 20:00

Komandanti i Brigadës 124, Ismet Tara – Hoxha, është i ftuar në emisionin PRIME TIME në Kanal 10 me gazetarin Xhemal Rexha. 

Si i ftuar i vetëm në emisionin më të shikuar politik në vend, Ismet Tara nga ora 20:00 flet rreth shumë temave, e po ashtu edhe për ngjarjet aktuale në vend. 

640x74

Emisionin ku i ftuar është komandant Hoxha fillon nga ora 20:00 dhe transmetohet në Kanal 10 në të gjitha platformat televizive në vend. 

Për diasporën, ky emision transmetohet në faqen e portalit tonë Rahoveci24. 

Rahoveci24 ka siguruar edhe foto ekskluzive nga paraqitja televizive e komandant Hoxhës. 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.