Koalicion i madh mes PDK – AAK dhe NISMA-s?

Partia Demokratike e Kosovës, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën do të kandidojnë bashkërisht në zgjedhjet e 11 qershorit.

‘Indeksonline’, merr vesh se marrëveshja mes këtyre subjekteve është arritur dhe para orës00:00, pritet qe të aplikojnë zyrtarisht për koalicion parazgjedhor.

640x74

Pas pak ‘Indeksonline’, sjell detaje të reja nga kjo marrëveshje./Indeksonline/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.