KH Rahoveci të shtunën ndaj Besës, gati për ta thyer hegjemoninë e hendbollit

KH Rahoveci e pret të shtunën KH Besën nga Peja, që ka vite që nuk njeh humbje. Por, pse pikërisht të shtunën mund të pësojë humbje?

Sepse klubi është organizuar në mënyrë të mrekullueshme, me një trajner të mrekullueshëm siç është Cula në tempullin mitik Mizahir Isma – është momenti ideal për ta thyer këtë hegjemoni. I gjithë Rahoveci në përkrahje të klubit të hendbollit të shtunën për të thyer hegjemoninë e KH Besës dhe për të shënuar fitore historike.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.