KH Rahoveci të enjtën fillon playoffin historik ndaj super Besa Famgasit

KH Rahoveci të enjtën fillon rrugëtimin historik të playoffit të Superligës ndaj kampionit në fuqi dhe super ekipit, Besa Famgas.

Kjo përbën sfidë të jashtëzakonshme për KH Rahovecin, që ka nevojë për përkrahjen maksimale të publikut pasi që vetëm me një palestër të plotë mund të arrihet që të ngushtohet diferenca në kualitet që kanë dy ekipet.

640x74

Rahoveci arriti vendin e katërt pas një ecurie historike duke bërë krenar gjithë qytetin në një vit jo aq të mirë sportiv, duke qenë arsyeja e vetme e gëzimit të tifozëve për këtë sezon.

Ndeshja zhvillohet të enjtën nga ora 20:00, ndërkaq më poshtë ju sjellim top golashënuesit:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.