KH Rahoveci të enjtën derbi ndaj Prishtinës, 100% të mjeteve për Lavijde Demshën

KH Rahoveci do të zhvillojë të enjtën derbin e madh ndaj KH Prishtinës që vlen për pozitat e larta në tabelë dhe suksesin historik për klubin tonë të hendbollit.

Ndeshja zhvillohet të enjtën nga ora 19:30 dhe pritet ndeshje e jashtëzakonshme në këtë takim.

640x74

KH Rahoveci ka njoftuar se 100% të mjeteve që mblidhen nga kjo ndeshje do të ndahen në ndihmë të Lavdije Demshës.


Iniciativës i është bashkuar edhe vet KH Prishtina që u ka bërë thirrje të gjithëve që të jenë prezent në këtë takim.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.