KH Rahoveci sot nga ora 19:00 ndaj Trepçës

KH Rahoveci mbyll stinorin vjeshtor me ndeshjen ndaj Trepçës në “Minatori”.

Pritet të jetë kjo ndeshje shumë e nxehtë pasi edhe Trepça kërkon fitore dhe ka ekip solid.

Megjithatë, Rahoveci shkon vetëm për fitore në Mitrovicë për t’u hakmarrë për humbjen e pësuar në Rahovec.

Ndeshja fillon nga ora 19:00.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.