KH Rahoveci nisë rrugëtimin e titullit më 15 Maj ndaj Trepçës

Më 15 Prill ndaj KH Trepçës fillon gjysmëfinalja e playoffit për titull. Rahovecit i duhen dy fitore dhe ndeshja e parë zhvillohet të mërkurën në “Mizahir Isma”.

Kërkohet përkrahja e publikut në këtë takim duket ditur se Trepça është ekip i papërshtatshëm dhe që duhet të mposhtet duke ditur rivaliteti mes dy qyteteve.

640x74

Rahoveci në finale më pas do ta presë KH Besën apo KH Kastriotin që do të ishte një mega finale për titull që aq shumë është punuar në Rahovec për këtë.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.