KH Rahoveci mposht Zhegrën dhe vazhdon ecurinë e mbarë në Superligë

KH Rahoveci ka shënuar fitore ndaj Zhegrës së Gjilanit në duelin e radhës në Superligën e hendbollit.i

Ishte kjo fitiore e thellë e klubit tonë me rezultat 31:23.

640x74

Kjo fitore i shtohet tjerave në sezonin që nisi në formë fantastike për klubin e hendbollit i cili suksesshëm drejtohet nga Afrim Deliu.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.