KF Rahoveci vazhdon perfekt si lider i tabelës

KF Rahoveci ka shënuar fitore me rezultat 2-1 ndaj Rilindjes në Rahovec.

Dy golat i shënoi sulmuesi Abi Frrokaj.

640x74

Me këtë fitore KF Rahoveci ka 12 pikë nga 4 fitore në po aq ndeshje dhe gjendet fuqishëm në pozitën e parë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.