KF Rahoveci udhëton në Mitrovicë në mesjavë, duel i vështirë ndaj KF Trepçës

KF Rahoveci udhëton të dielën në Mitrovicë për t’u përballur me KF Trepçën, skuadrën nga Mitrovica e cila pretendon seriozisht.

Është kjo ndeshje shumë e vështirë kur dihet se Mitrovica është një qytet që gjendet dy orë larg nga Rahoveci dhe pikë së pari udhëtimi në një mëngjes të dielën mbetet sfidues.

640x74

Sidoqoftë, KF Rahoveci është i përkushtuar për rezultat pozitiv dhe klubi po punon fuqishëm në këtë drejtim.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin me bari sintetik në Mitrovicë nga ora 13:00.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.