KF Rahoveci të dielën luan ndeshjen e sezonit në udhëtim te Ballkani

KF Rahoveci do ta zhvillojë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit të dielën ndaj Ballkanit në Suharekë.

Ekipi jonë shkon i motivuar në Suharekë ndaj skuadrës së Ballkanit që është super e përgatitur për këtë duel me investime multi milionëshe në prag të një sezoni në Superligë që ky klub po e kërkon pas privatizimit.

640x74

Megjithatë, kalkulimet dhe investimet do të bijnë poshtë në duelin ku Rahoveci me zemër do të kërkojë pikë të arta nga ky duel në derbin e madh regjional.

Shpresojmë që nga ora 14:00 të dielën djemt e KF Rahovecit të na bëjnë krenarë ashtu si ata të basketbollit që tri herë demoluan klubin e basketbollit nga po i njëjti qytet. /Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.