KF Rahoveci shënon fitore, gola nga Sokoli e Sada

KF Rahoveci i është kthyer fitoreve me triumf 2-0 ndaj Beharit në shtëpi.

Golat u shënuan nga Haxhi Sada në top formë dhe Visar Sokoli.

640x74

Rahoveci pa asnjë humbje gjendet në vendin e parë dhe vazhdon rrugëtimin drejt kthimit në Superligë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.