KF Rahoveci pëson humbje në udhëtim, kokën lartë javën e ardhshme fitojmë në shtëpi

KF Rahoveci pësoi humbje me rezultat 4-0 në udhëtim te Kosova e Prishtinës.

Pjesa e parë përfundoi me rezultat 1-0.

640x74

4-0 ishte rezultati përfundimtar ku ekipi ishte me një lojtar më pak në terren ku u përjashtua Jetmir Kacoli.

Në këtë takim nuk u paraqit Hamid Mullabazi për shkak kartonësh.

Kjo humbje s’është arsye për dëshpërim, pasi javën tjetër i gjithë qyteti do jetë në stadium dhe do synohet fitorja.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.