KF Rahoveci fiton pikë të artë në Koretin

KF Rahoveci ka arritur që të sigurojë një barazim të artë në udhëtim te Bashkimi i Koretinit me rezultat 2-2.

Skuadra e papërshtatshme nga fshati i njohur për dashurinë ndaj futbollit kishte lojë të mirë.

640x74

Megjithatë, djemtë e qytetit treguan lojë tepër të fortë dhe u treguan efikas në sulm për një barazim.

Me këtë barazim Rahoveci ka 27 pikë dhe vazhdon të largohet edhe më tutje nga zona e rënies prej Ligës së Parë.

Rahoveci ka dy sezone që po lufton për mbijetesë në Ligën e Parë. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.