KF Rahoveci e pret super KEK-un në ndeshjen e vështirë në shtëpi

Spread the love

KF Rahoveci këtë fundjavë zhvillon një nga ndeshjet më të vështira dhe më të rëndësishme të sezonit.

Sfida zhvillohet të shtunën në stadiumin Selajdin Mullabazi – mici.

640x74

KF Rahoveci e pret KEK-un lider dhe vetëm fitorja është opsion për të dyja skuadrat.

Megjithatë, i gjithë qyteti do të jetë në përkrahje të klubit për të kërkuar fitoren e madhe në këtë takim.

/Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.