KF Rahoveci barazon në Mitrovicë ndaj Trepçës

KF Rahoveci ka barazuar në udhëtim ndaj Trepçës.

Ndeshja përfundoi me rezultat 1-1.

640x74

Golashënues për Rahovecin ishte Arbër Likaj.

Me këtë barazim arrihet pika e parë e sezonit dhe pritet fitorja javën e ardhshme në shtëpi.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.