Këto janë oraret e ndeshjeve të turneut të pavarësisë (Foto)

Janë publikuar edhe oraret e zhvillimit të takimeve të turneut të pavarësisë.

Rahoveci24 ka siguruar listën e ekipeve që do të përballen në turneun e pavarësisë që po organizohet nga drejtoria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit në qendrën rekreative, Toni Sport.

Ja kur do të zhvillohen përballjet:
oraret

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.