Kenan Haxhihamza i pamposhtur në Superligë, shkëlqeu ndaj Flamurtarit

Portieri i Gjilanit, Kenan Haxhihamza, ka impresionuar me paraqitjen e tij ndaj Flamurtarit.

Portieri nga Rahoveci luajti 90 minuta dhe ishte tejet i sigurt duke mos u lejuar asnjë gjasë mysafirëve për gol.

640x74

Kenani mbetet i pamposhtur në Superligë këtë edicion dhe e ka vënë trajnerin Arbnor Morina para një zgjedhje të vështirë.

Morina duhet të vendosë mes Kenanit dhe portierit Kaqiu, e ka shumë gjasë që shpejt ta shohim gardianin rahovecian si startues.

Rahoveci është krenar me Kenanin dhe shpresojmë ta shohim në majat e futbollit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.