KB Ylli i kërkon falje gjithë Rahovecit pas banerit fyes (Foto)

KB Ylli i ka kërkuar falje gjithë tifozëve dhe qytetarëve të Rahovecit për banerin fyes të shfaqur në ndeshjen ndaj KB Rahovecit.

Reagimi i klubit suharekas:

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.