KB Rahoveci vazhdon garat në Ligën 1, këta do të jenë lojtarët

KB Rahoveci do të vazhdojë garimin në Ligën e Parë, pasi tashmë dihet se kryesia e kaluar u dorëhoq dhe drejtimin e klubit e ka marrë Admir Mullabazi, i cili do jetë edhe trajner.

Afati kalimtar ka përfunduar dhe për Rahovecin do të luajnë: 

BUJAR CEKU                                        GJAKOVA E RE

ERNEST GOGAJ                                           DUKAGJINI

EMANUEL GOGAJ                              GJAKOVA E RE

ARBER RUSHITI                                 PRISHTINA E RE

BAJRAM HASKU                                         BASHKIMI

SOKOL NILA                                                           PEJA

KRENAR DAKAJ                                         JUNIOR 06 

NICHOLAS RAYFIELD PAUL                   SHQIPËRI

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.