KB Rahoveci turpëron Megasportin në Prizren (Foto)

KB Rahoveci po vazhdon formën triumfale me të gjitha fitore dhe asnjë humbje.

Viktima e radhës ishte Megasporti nga Prizreni, ku ndeshja përfundoi me 41 pikë epërsi, 104-63.

Me këtë fitore KB Rahoveci mban vendin e parë në tabelë me të gjitha fitore dhe asnjë humbje.

640x74

Javën e ardhshme KB Rahoveci udhëton në Vushtrri për duelin e vështirë ndaj vushtrriasve, të cilët mposhtën Dritën javë më parë. /Rahoveci24/
rezultati

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.