KB Rahoveci të mërkurën kundër Trepçës, i gjithë qyteti në përkrahje të klubit

KB Rahoveci do të përballet me Trepçën të mërkurën në një prej dueleve më të rëndësishme të sezonit.

Fakti se ekipi vjen nga një krizë e thellë me shumë humbje, do të thotë se përkrahje e qytetit eshtë më e nevojshme se kurrë.

640x74

Me ndeshjen ndaj Trepçës fillon seria prej 7 ndeshjeve në shtëpi në kampionat, ku duhet të fillojë ringritja e madhe.

Vetëm përkrahje e shikuesve dhe sponsorëve do të ringrisë klubin në nivelet e mërpashme.

Biletat kanë dalë në shitje në dyqanin zyrtar të klubit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.