KB Rahoveci prezanton fanellat, duken të mrekullueshme (Foto)

KB Rahoveci ka prezantuar fanellat para sezonit të ri në Superligën e Kosovës në basketboll.

Klubi i qytetit tonë në basketboll do të jetë një nga ekipet më serioze të këtij edicioni, krejt falë mbështetjes së bizneseve të komunës së Rahovecit që nuk lejuan shuarjen e klubit përkundër palestrës.

640x74

Fanellat do të jenë në dy versione, për ndeshjet në shtëpi dhe si mysafir.

Këto fanella shumë shpejt do të jenë në shitje për adhuruesit e klubit.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.