KB Rahoveci po stërvitet fuqishëm për sfidën e parë të play offit (Foto)

KB Rahoveci po vazhdon të stërvitet intensivisht në përgatitje të sfidës së parë të gjysmëfinales së play offit për Superligë.

Ndeshja e parë gjysmëfinale e playoffit do të zhvillohet ndaj Kastriotit në Suharekë të dielën nga ora 19:00.

Djemt tanë kanë bërë përgatitjet për duelin dhe po vazhdojnë stërvitjet.

640x74

Rahoveci24 ka siguruar imazhe nga stërvitjet intensive që klubi po zhvillon në prag të dueleve kyçe. /Rahoveci24/
stervitje 1

stervitje 2

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.