KB Rahoveci luan ndeshjen jetike për Ligën Unike ndaj Tiranës

KB Rahoveci do të fillojë sot aventurën seriozisht në basketbollin shqiptar, ku do të zhvillojë ndeshjen jetike ndaj Tirana Neptun në tempullin mitik “Mizahir Isma”.

Sfida fillon sot nga ora 17:00 dhe tashmë biletat kanë dalur në shitje.

640x74

Rahoveci në këtë takim hyn i kompletuar, teksa edhe Tirana vetëm sa është forcuar për dallim nga ndeshja e parë.

Kjo ndeshje është jashtëzakonisht e rëndësishme për Rahovecin nëse aspiron playoffin e Ligës Unike, një trofe mjaft i vlefshëm për klubin rahovecian nëse arrin të pretendojë për të.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.