KB Rahoveci fillon stërvitjet – fillon rruga drejt titullit kampion

KB Rahoveci mbajti stërvitjen e parë para fillimit të sezonit të ri.

Sezoni i ri po afron – sot u zhvillua stërvitja e parë në palestrën Mizahir Isma.

640x74

Prezent ishte tekniku Neven Plantak, i cili po qëndron në qytet.

Në stërvitje ishin të gjithë lojtarët, përfshirë superylli, Alban Veseli ashtu si dhe përforcimet e huaja dhe yjet vendase Bardhi Rexha e Visar Ejupi dhe të tjerë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.