KB Rahoveci e fiton çerekun e parë në Gjilan (Foto)

KB Rahoveci e ka fituar çerekun e parë në ndeshjen që po zhvillohet në Gjilan ndaj KB Dritës.

Ndeshja sezonale startoi perfekt për KB Rahovecin që arriti të krijojë një seri prej 17-3 në start.

Megjithatë, djemt tanë arritën të mbajnë epërsinë dhe në fund të çerekut të parë KB Rahoveci po fiton me rezultat 17-25.

640x74

Të shpresojmë se forma e mirë do të vazhdojë për djemt tanë. /Rahoveci24/
image

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.