Katastrofë: Darrell Davis afër Yllit

Duket se gjërat e këqija këtë sezon s’kanë të ndalur dhe do të jetë një sezon mjaft i gjatë për të keq.

Ikona e KB Rahovecit, Darrell Davis, i cili shkëlqeu në dy edicione për klubin, duket se ka gjetur klub të ri.

640x74

Burime të afërta me KB Yllin bëjnë të ditur se lojtari është në bisedime të avancuara me skuadrën suharekase.

Edhe më parë Rahoveci24 raportoi se Davis ka negociata me Yllin, por  që ky lajm nuk u besua nga askush, e tash duket të jetë i vërtet.

Kërkesa e Darrell Davis është kryekëput e Adis Beciragic i cili ka kërkuar lojtarin amerikan si shanc të fundit të tij për të vazhduar me skuadrën suharekase.

Davis ishte absolutisht lojtari kryesor i Rahovecit. Ai u soll në Rahovec nga Marjan Ilieveski ku shkëlqeu gjatë dy edicioneve, por nuk arriti të sjellë titullin e kampionit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.