Kapiteni Besnik Shehu në dyshim të madh për ndeshjen e vitit

Kapiteni i KF Rahovecit, Besnik Shehu, është në dyshim të madh për ndeshjen e vitit ndaj Ballkanit.

Besnik Shehu është prekur nga një rast tragjik familjar, pasi nipi i tij i vogël ndërroi jetë pas një sëmundje.

640x74

Ky rast ka prekur tej mase kapitenin, i cili nuk ishte në gjendje të zhvillojë stërvitjen e fundit dhe mungoi.

Kështu ai mund të mungojë dhe është në dyshim të madh për duelin e madh dhe më të rëndësishëm ndaj Ballkanit.

Rahoveci24 i shpreh ngushëllime kapitenit, pasi para çdo gjëje primare është familja. Qëndro i fortë dhe kthehu i tillë ashtu siç të njohin të gjithë…

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.