Kapiteni Besnik Sharku me mesazh emocional me rastin e hapjes së palestrës

Kapiteni i KB Rahovecit, Besnik Sharku, ka publikuar një mesazh emocional me rastin e përurimit të palestrës “Mizahir Isma” në Rahovec.

Ishte Besniku me bashklojtarë tjerë të KB Rahovecit dhe me gjenerata të tëra që luftuan e kontribuan për të arritur sot deri në një organizim të Kupës në palestrën e re e cila ka 12 vjet që ka nisur ndërtimi.

640x74

Edhe pse në distancë, Besniku ka publikuar një imazh të palestrës me një mesazh emocional dedikuar tifozëve dhe qytetit.

Mesazhi i Besnikut:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.