Kafexhiu, Sharku dhe Pallqa takohen me Albin Kurtin, u diskutuan edhe temat e politikës lokale

Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Rahovecit, Defrim Kafexhiu, bashkë me asamblistët Merisa Sharku dhe Ilir Pallqa, kanë takuar kryeministrin e Kosovës dhe kryetarin e VV-së, Albin Kurtin.

Takimi u mbajt në Prishtinë dhe kjo është konfirmuar nga vet Kafexhiu me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

640x74

Mes tjerash ai konfirmoi se u diskutuan edhe tema lokale, ku VV-ja ka rolin e opozitarizmit krahas ineptësië së PDK-së për ta luajtur një rol të tillë sepse është patericë e Smajl Latifit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.