Kadri Veseli sot në Rahovec, takohet me Vreshtarët

Kryeparlamentari dhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, do të qëndrojë gjatë ditës në Rahovec.

Rahoveci24 mëson se qëllimi i vizitës është takimi me Vreshtarë dhe që atyre t’u sqarohen dilemat për subvencionet e mbetura të pa paguara dhe ato vijuese.

Po ashtu, i pari i PDK-së pritet të shpalosë edhe platformën e tij për Kosovën, të cilën do ta konfirmojë për zgjedhjet e ardhshme në Kongresin e PDK-së që mbahet pas pak ditësh.

640x74

Kjo vizitë e Kadri Veselit në Rahovec është e papritur dhe do të mbahet në ambientet e restaurant “Jaha”. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.