Kadri Veseli publikon videon nga takimi me Vreshtarët

Kadri Veseli ka publikuar videon nga vizita në Rahovec dhe takimi me Vreshtarët.

Shikoni videon nga turi i dëgjimit të Veselit (kliko linkun)

Biseda që pata në Rahovec, në kuadër të turit tim të dëgjimit, me vreshtarët dhe prodhuesit e verës, ishte shumë e frytshme dhe informuese për mua. Ju ftoj të ndiqni videon me pjesë nga bashkëbisedimi.

Posted by Kadri Veseli on Tuesday, March 14, 2017

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.