Kadri Veseli me mesazh të veçantë për Epopenë e UÇK-së (video)

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli kanpublikuar në llogarinë e tij në Facebook një video mesazh të veçantë dedikuar Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ai në këtë video ju shkruan një letër fëmijëve duke ju kujtuar kohën e luftës çlirimtare për lirinë e Kosovës dhe u jep porosi brezave të rinj që të jenë krenarë dhe të punojnë e ta forcojnë Republikën e Kosovës.

Më poshtë mund ta shikoni video mesazhin e plotë të Kadri Veselit.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.