Kadri Veseli dhe Ramush Haradinaj vizitojnë “Osa Termosistem”

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, dhe Kandidati për kryeministër, Ramush Haradinaj, kanë vizituar Rahovecin dhe bizneset e suksesshme të kësaj ane.

Kadri Veseli e quajti menaxheren Zonja Sadbere Osa si të mrekullueshme teksa të pranishëm ishin shumë të rinj.

640x74

Postimi i plotë i Veselit në Facebook:

IMG_8917

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.