Kacoli: Asgjë pos tre pikëve ndaj Vëllaznimit

Futbollisti i spikatur i KF Rahovecit, Jetmir Kacoli, u shpreh i gatshëm për ndeshjen ndaj Vëllaznimit e cila zhvillohet të martën në Rahovec.

“Mendoj qe kemi bere nje pune te mir gjate fazes pergatitore duke ditur se na pret nje rruge e gjate drejt synimit tone, atmosfera ne klub qe po mbizotron, puna e shtabit teknik qe po behet po i sjell edhe rezultatet pozitive”.

640x74

“Ndeshja me Vllaznimin nuk do jete aspak e lehte, por ne jemi pergatitur maksimalisht per kete ndeshje qe 3 piket te mbesin ne Rahovec dhe te vazhdojme kryesimin ne tabel”, tha Kacoli. 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.