Justin Gray përfundimisht ja mbyll dyert Rahovecit: Nuk kthehem në ekip

Ish basketbollisti i KB Rahovecit, Justin Gray, ishte subjekt i shumë spekulimeve për rikthim në klub.

Ai u largua në nëntor për shkak të disa problemeve me gjurin.

640x74

Dhe, teksa është rikuperuar, kishe spekulime për rikthim të tij në playoff.

Por, zërat i mohoi vet Gray duke përjashtuar një mundësi te tillë me postim në Instastory

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.